• سمعک سایه طرف قرار داد با بیشتر شرکت های بیمه دارای تعرفه سمعک
  • سمعک های ارائه شده در کلینیک سمعک سایه دارای کارت گارانتی بین المللی می باشد
  • تعویض سمعک های قدیمی با سمعک نو با شرایط ویژه

سمعک

ارائه خدمات در 3 نقطه تهران

ارائه خدمات در 3 نقطه تهران

کلینیک سمعک سایه جهت رفاه همشهریان دارای سه مرکز در شمال (سعادت آباد شهرک غرب) شرق (رسالت تهرانپارس)و غرب (اکباتان) می باشد.

ویزیت در منزل

ویزیت در منزل ویژه سالمندان

در کلینیک سمعک سایه جهت رفاه حال سالمندان محترم اقدام به ارائه خدمات شنوایی سنجی و ارائه سمعک در منزل بیمار در شهر تهران مینماید.

طرف قرارداد با بیمه

طرف قرارداد با بیمه تکمیلی و پایه

امکان ارائه مدارک برای استفاده از بیمه های تکمیلی و بیمه های پایه دارای تعرفه سمعک ، طرف قرار داد با بیمه بانکها ، بیمه دانا و ...

سمعک قابل تنظیم و تعمیرسمعک

سمعک قابل تنظیم و تعمیرسمعک

کلینیک سمعک سایه اقدام به ارائه سمعک های کاملا قابل تنظیم و خدمات تعمیر و باز سازی سمعک در هر سه مرکز نموده است.

سمعک دیجیتال

سمعک هوشمند

سمعک هوشمند

سمعک هوشمند

سمعک پست گوشی بسیار عالی درجه 1

سمعک نامرئی

سمعک نامرئی

سمعک وایرلس

سمعک وایرلس

سمعک پشت گوشی

سمعک پشت گوشی

سمعک پست گوشی

سمعک انالوگ

سمعک انالوگ

 

سمعک بلتون Beltone Legend

افزودن به پسندها
شماره تماس تلفن 1 : 02177199495
تلفن 2 : 02188554318
تلفن 3 : 02144633916
همراه : 09125353393
تاریخ انتشار 8 ماهها و 1 هفته قبل
ایجادشده توسط

توضیحات

سمعک Beltone Legend

سمعک Beltone Legend از سری سمعک های بلتون می باشد که دارای قدرت بالا و کیفیت عالی می باشد. شرکت بلتون یکی از بزرگ ترین شرکت های تولید کننده سمعک در دنیاست. فعالیت بلتون در سال 1940 شروع شد و تا امروز ادامه دارد.

در سمعک Beltone Legend علاوه بر توجه به کم شنوایی و نوع آن، بلکه به شیوه زندگی و خصوصیات فرد کم شنوا بستگی دارد. هر فرد دارای کم شنوایی خاص خود و در نتیجه درک اصوات گفتار مخصوص به خود می باشد. در سمعک های بلتون به فرد کم شنوا کمک می شود تا صداهای مورد علاقه شنیده شوند و اصوات مزاحم حذف شوند.

انتخاب صدای مورد نظر

انسان همواره در حال شنیدن اصوات مختلف از قبیل اواها، کلمات، صداهای زنگ، سیگنال ها، الارم ها و بسیاری صداهای دیگر است.. بیمار می تواند در بین این اصوات انتخاب کند.. مغز انسان توانایی مقایسه این اصوات باهم را دارد و تصویر سه بعدی از این اصوات می سازد. در سمعک های بلتون ویژگی های محیط تشخیص داده می شود و حفظ می شود.

 

شنوایی طبیعی

 در سمعک Beltone Legend به بیمار کمک می کند تا ویژگی های طبیعی شنوایی را دوباره به دست آورد. این سمعک بوسیله تکنولوژی personal sound ID با بازسازی شاخصه های شنوایی در محیط و محاسبه دقیق اختلاف دریافت زمانی بین دو گوش به شما کمک می کند تا جهت درست و محل دقیق صداها را تشخیص دهد.

Crosslink Directionality کیفیت دریافت صدا را بهبود می بخشد، صداهای محیطی را مانیتور می کند وبه صورت خودکار تنظیمات را برای تمرکز به سمت بیش ترین صدای طبیعی تغییر می دهد.

با استفاده از دو تکنولوژی بالا می توان بر گفتار تمرکز کرد  و صدای طبیعی به بیمار تحویل داد.

 

تنظیم کننده پیشرفته بهره سمعک

این تکنولوژی به سمعک اجازه می دهد تا ولوم صدا را اتوماتیک تنظیم کرده و به صورت خودکار صدای سمعک با محیط صوتی کاربر تطابق پیدا کند.. در محیط آرام نیاز به ولوم پایین تر و برای محیط پرسر و صدا نیاز به ولومصدای بالاتر است و سمعک این اعمال را به صورت اتوماتیک انجام می دهد.

پاکساز پیشرفته صدا

این ویژگی با ویژگی تنظیم کننده بهره با هم همکاری می کند و باعث کاهش ورود سر و صدا به سمعک شده و در نتیجه بیمار می تواند بدون نگرانی از تداخل نامفهوم کننده نویز با گفتار، وارد محیط های شنیداری شود.

سیستم کنترل سوت سمعک

این تکنولوژی باعث می شود تا سوت سمعک شناسایی می شود و به صورت سریع حذف شود. کیفیت صوت تغییر نمی کند ومیزان رضایت از سمعک بالا می رود. با استفاده از این تکنولوژی هر گونه صدای ناخواسته حذف می شود.

هماهنگ سازی دو سمعک

گاها فرد کم شنوا از دو سمعک بر روی هر دو گوش خود بهره می برد. با استفاده از این تکنولوژی سمعک های تجویزی برای هر دو گوش هماهنگ باهم عمل می کند. تغییرات ولوم و برنامه هماهنگ باهم انجام می شود و در صورت نیاز به تقویت، میزان در هر دو گوش به اندازه نیاز و متفاوت خواهد بود. این تکنولوژی باعث می شود تا محاسبات دو گوشی درست اهمال شود.

انتقال فرکانسی

در صورت اعمال این تکنولوژی بر روی سمعک، باعث می شود تاصداهای زیر که در محدوده فرکانسی بالا هستند، و از محدوده درکی فرد خارج شده اند، به مناطق بم تر و فرکانس پایین منتقل شوند و برای فرد قابل شنیدن شوند.

کنترل از طریق اپلیکیشن

با استفاده از اپلیکیشن Beltone HearPlus  می توان کنترل سمعک را از طریق گوشی هوشمند انجام داد. دانلود اپلیکیشن رایگان است و قابل نصب بر روی ایفون و برخی مدل گوشی های هوشمند اندرویدی است. با استفاده از اپلیکیشن می توان موارد زیر را کنترل کرد:

تنظیم ولوم سمعک به صورت دلخواه

انتخاب برنامه مناسب با محیط

کنترل نویز محیط

تنطیم زاویه میکروفن سمعک

پیدا کردن سمعک گمشده از طریق اپلیکیشن با استفاده از گوگل مپ

 

کلینیک سمعک سایه با سه شعبه در شمال، شرق و غرب تهران اماده ارایه بهترین انواع سمعک از جمله سمعک هوشمند و سمعک وایرلس و خدمات پس از فروش می باشد. تمامی مدل سمعک های برندهای مختلف در این کلینیک موجود می باشد.

سمعک هوشمند ضد اب در هر خانواده از سمعک های برندهای مختلف از جمله بلتون در کلینیک سمعک سایه موجود است.

شعبه های کلینیک سمعک سایه عبارت اند از:

کلینیک ارزیابی شنوایی و تجویز سمعک سایه غرب تهران(اکباتان)

کلینیک ارزیابی شنوایی و تجویز سمعک سایه شرق تهران(رسالت)

کلینیک ارزیابی شنوایی و تجویز سمعک سایه شمال تهران(سعادت آباد)

گارانتی سمعک در کلینیک سمعک سایه بین المللی می باشد.

قیمت سمعک در کلینیک سمعک سایه بسیار مناسب و همراه خدمات پس از فروش بالا در سه نقطه از شهر تهران است

 

 

 

 

 

موقعیت

سعادت آباد, تهران

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 27
نمایش داده شده: 2728
انقضا: ۱۴۰۰-۰۵-۲۶ ۱۶:۳۵:۰۰

کلینیک سمعک سایه

ارائه انواع سمعک هوشمند ، سمعک نامرئی ، سمعک داخل گوشی ، سمعک پشت گوشی ، سمعک وایرلس و همچونین تعمیر انواع سمعک و ارائه انواع باتری سمعک در کلینیک سمعک سایه در سه شعبه در اکباتان رسالت و ارژانتین

سایت شما برای نمایش بهتر نیاز به استفاده از کوکی دارد Cookie policy. I accept cookies from this site.Agree