• سمعک سایه طرف قرار داد با بیشتر شرکت های بیمه دارای تعرفه سمعک
  • سمعک های ارائه شده در کلینیک سمعک سایه دارای کارت گارانتی بین المللی می باشد
  • تعویض سمعک های قدیمی با سمعک نو با شرایط ویژه

سمعک

ارائه خدمات در 3 نقطه تهران

ارائه خدمات در 3 نقطه تهران

کلینیک سمعک سایه جهت رفاه همشهریان دارای سه مرکز در شمال (سعادت آباد شهرک غرب) شرق (رسالت تهرانپارس)و غرب (اکباتان) می باشد.

ویزیت در منزل

ویزیت در منزل ویژه سالمندان

در کلینیک سمعک سایه جهت رفاه حال سالمندان محترم اقدام به ارائه خدمات شنوایی سنجی و ارائه سمعک در منزل بیمار در شهر تهران مینماید.

طرف قرارداد با بیمه

طرف قرارداد با بیمه تکمیلی و پایه

امکان ارائه مدارک برای استفاده از بیمه های تکمیلی و بیمه های پایه دارای تعرفه سمعک ، طرف قرار داد با بیمه بانکها ، بیمه دانا و ...

سمعک قابل تنظیم و تعمیرسمعک

سمعک قابل تنظیم و تعمیرسمعک

کلینیک سمعک سایه اقدام به ارائه سمعک های کاملا قابل تنظیم و خدمات تعمیر و باز سازی سمعک در هر سه مرکز نموده است.

سمعک دیجیتال

سمعک هوشمند

سمعک هوشمند

سمعک هوشمند

سمعک پست گوشی بسیار عالی درجه 1

سمعک نامرئی

سمعک نامرئی

سمعک وایرلس

سمعک وایرلس

سمعک پشت گوشی

سمعک پشت گوشی

سمعک پست گوشی

سمعک انالوگ

سمعک انالوگ

 

سمعک فوناک ویرتو وی Phonak Virto V

افزودن به پسندها
شماره تماس تلفن 1 : 02177199495
تلفن 2 : 02188554318
تلفن 3 : 02144633916
همراه : 09125353393
تاریخ انتشار 1 سال و 2 ماهها قبل
ایجادشده توسط

توضیحات

سمعک Phonak Virto V

مدل سمعک: داخل گوشی(IIC، ITC، CIC)

شرکت سازنده: شرکت فوناک با خانواده جدید سمعک های Venture از نسل جدید پردازشگر های خود رونمایی کرد.

Venture به عنوان نسل جدید پردازشگر، در مدل های مختلف  سمعک های فوناک به کار رفته است.  Venture  به صورت کلی با کاهش باتری به اندازه 30 درصد، پردازش قوی تر و برطرف کردن بسیاری از نیازهای بیمار توانسته است محبوبیت زیادی در بین سمعک های فوناک پیدا کند.در این مدل ها، تکنولوژی های مختلفی به کار رفته است.در این مدل با تغییر در ساختار چیپ، استفاده از تکنولوژی بی سیم و ... توانسته اند مصرف انرژی باتری را کاهش دهند.

درنسل پردازشی Venture به سمعک های داخل گوشی Phonak Virto V می گویند.در این نسل برای هر مدل سمعک اسم خاصی را انتخاب کرده اند.

Phonak Virto V در مدل های قدرتی مختلف به بازار عرضه شده است. از نظر کیفیت و قیمت در چهار سطح 30، 50، 70 و 90 ارایه می شوند.

بعضی از تکنولوژی های به کار رفته در این خانواد سمعک فوناک به شرح زیر می باشد.یاداوری می کینم که کلینیک سمعک سایه با تجربه موفق و کادر عالی، در زمینه تجویز سمعک و ارزیابی شنوایی به همه بیماران گرامی خدمت رسانی می کند.کلینیک ارزیابی شنوایی و تجویز سمعک سایه در شمال، غرب و شرق تهران شعبه دارد.

AutoSense OS : سمعک ها بر روی خود برنامه های از قبل نوشته شده دارند که بیمار در محیط مذکور راحت تر بشنود. این تکنولوژی که حداکثر از هفت برنامه برای محیط های مختلف طراحی شده است به بیمار می کند تا در محیط هایی مانند ماشین و همچنین گوش دادن به موسیقی راحت تر بشنود.

 

Tinnitus Balance : این تکنولوژی به افرادی که از وزو رنج می برند کمک می کند تا وزوز خود را مدیریت کنند.این تکنولوژی بر پایه یک برنامه مدیریتی برای درمان وزوز گوش از طریق صدا درمانی می باشد. در اسن برنامه درمانی از نویز پهن باند برای پوشش وزوز گوش استفاده می شود.

 تکنولوژی Binaural Voice Stream Technology

پردازش دو گوشی باعث می شود که کیفیت و درک صدا بالاتر رود. در این تکنولوژی به سمعک اجازه داده می شود. سمعک هر دو گوش در تماس باهم از طریق وایرلس، پردازش بهتری را انجام می دهند. هم چنین از این طریق می توان تلفن را دوگوشی پاسخ داد.این تکنولوژی به درک گفتار در محیط پرسر وصدا کمک زیادی می کند.

کلیه سمعک های مدل Venture شرکت فوناک در کلینیک سمعک سایه تجویز می گردند. سمعک سایه در شمال، شرق و غرب تهران شعبه دارد. این امکان برای بیمار فراهم می شود تا سمعک را از مرکزی تهیه کند که برای خدمات پس از فروش در دسترس یاشد.

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 4
نمایش داده شده: 5503
انقضا: ۱۳۹۹-۱۲-۰۶ ۱۴:۱۲:۰۰

کلینیک سمعک سایه

ارائه انواع سمعک هوشمند ، سمعک نامرئی ، سمعک داخل گوشی ، سمعک پشت گوشی ، سمعک وایرلس و همچونین تعمیر انواع سمعک و ارائه انواع باتری سمعک در کلینیک سمعک سایه در سه شعبه در اکباتان رسالت و ارژانتین

سایت شما برای نمایش بهتر نیاز به استفاده از کوکی دارد Cookie policy. I accept cookies from this site.Agree