• سمعک سایه طرف قرار داد با بیشتر شرکت های بیمه دارای تعرفه سمعک
  • سمعک های ارائه شده در کلینیک سمعک سایه دارای کارت گارانتی بین المللی می باشد
  • تعویض سمعک های قدیمی با سمعک نو با شرایط ویژه

سمعک

ارائه خدمات در 3 نقطه تهران

ارائه خدمات در 3 نقطه تهران

کلینیک سمعک سایه جهت رفاه همشهریان دارای سه مرکز در شمال (سعادت آباد شهرک غرب) شرق (رسالت تهرانپارس)و غرب (اکباتان) می باشد.

ویزیت در منزل

ویزیت در منزل ویژه سالمندان

در کلینیک سمعک سایه جهت رفاه حال سالمندان محترم اقدام به ارائه خدمات شنوایی سنجی و ارائه سمعک در منزل بیمار در شهر تهران مینماید.

طرف قرارداد با بیمه

طرف قرارداد با بیمه تکمیلی و پایه

امکان ارائه مدارک برای استفاده از بیمه های تکمیلی و بیمه های پایه دارای تعرفه سمعک ، طرف قرار داد با بیمه بانکها ، بیمه دانا و ...

سمعک قابل تنظیم و تعمیرسمعک

سمعک قابل تنظیم و تعمیرسمعک

کلینیک سمعک سایه اقدام به ارائه سمعک های کاملا قابل تنظیم و خدمات تعمیر و باز سازی سمعک در هر سه مرکز نموده است.

سمعک دیجیتال

سمعک هوشمند

سمعک هوشمند

سمعک هوشمند

سمعک پست گوشی بسیار عالی درجه 1

سمعک نامرئی

سمعک نامرئی

سمعک وایرلس

سمعک وایرلس

سمعک پشت گوشی

سمعک پشت گوشی

سمعک پست گوشی

سمعک انالوگ

سمعک انالوگ

 

سمعک ریساند لینکس2

افزودن به پسندها
شماره تماس تلفن 1 : 02177199495
تلفن 2 : 02188554318
تلفن 3 : 02144633916
همراه : 09125353393
تاریخ انتشار 10 ماهها و 2 هفته ها قبل
ایجادشده توسط

توضیحات

سمعک LINX2 ReSound

سمعک LINX2 ReSound در انواع مدل توسط شرکت ریساند به بازار عرضه شده است. شرکت ریساند در دانمارک قرار دارد. این شرکت در زمینه تکنولوژی جزء شرکت های پیشرو می باشد. سمعک LINX2 ReSound از تکنولوژی وایرلس بهره می برد. این سمعک در رده سمعک های هوشمند شرکت ریساند قرار دارد. طرح و رنگ متفاوت از ویژگی های این سمعک می باشد. توانایی پوشش وزوز یا تینیتوس نیز در این سمعک وجود دارد.

سمعک نامرئی ریساند در این خانواده از سمعک قرار دارد. سمعک نامرئی ریساند به نحوی در نزدیکی پرده گوش قرار می گیرد که نمایان نمی باشد.

سمعک های پشت گوشی این خانواده بسیار قدرتمند می باشند و کم شنوایی شدید تا عمیق را نیز پوشش می دهند.

سمعک LINX2 ReSound در مدل های زیر وجود دارد:

پشت گوشی(BTE و Mini BTE)

داخل گوشی(ITE)

کاملا داخل گوشی(CIC)

نامرئی(IIC)

گیرنده در کانال(RIE و Mini RIE)

متناسب با نوع کم شنوایی، ادیولوژیست می تواند هر کدام از مدل های موجود را تجویز کند.

 

برخی ویژگی های سمعک LINX2 ReSound

قدرت بالا

عملکرد عالی

طرح و رنگ متفاوت

تکنولوژی وایرلس یا بی سیم

پوشش وزوز یا تینیتوس

پوشش انواع کم شنوایی

 

    جهت یابی دقیق

جهت یابی ومکان یابی دو ویژگی مهم گوش انسان می باشند که فرد قادر خواهد بود به واکنش های صوتی محیط پاسخ مناسب دهد.افراد کم شنوا معمولا درجهت یابی دقیق مشکل دارند. این افراد نمی توانند جهت دقیق و مکان صدا را تشخیص دهند. در این تکنولوژی با شبیه سازی گوش انسان، به صورت 360 درجه محیط اسکن می شود و سمعک بعد از ارزیابی محیط، جهت صدا را تشخیص می دهد.

 

    سمعک یاب

افراد سالخورده، به خصوص افراد الزایمری و یا کسانی که دچار فراموشی می شوند،کودکانی که از سمعک استفاده می کنند ممکن است گاها سمعک خود را گم کرده و مکان سمعک را فراموش کنند. این معضل برای افراد سالخورده بسیار مهم می باشد. شرکت ریساند اقدام به طراحی تکنولوژی سمعک یاب کرده است. در این تکنولوژی بااستفاده از GPS و اپلیکیشن و نقشه ای که بر روی موبایل هوشمند است مکان دقیق سمعک قابل ردیابی است. به این ترتیب افراد الزایمری در این مورد منعی برای استفاده از سمعک ندارند.

پوشش وزوز گوش

وزوز احساس صدا در گوش بدون منبع خارجی می باشد. وزوز یا تینیتوس بسیار آزار دهنده می باشد. بسیاری از سازندگان سمعک در خانواده سمعک های خود معمولا سمعک های مناسب برای افراد وزوزی نیز طراحی می کنند. در سمعک LINX2 ReSound نیز با استفاده از تکنولوژی خاص ریساند اقدام به پوشش وزوز در گوش می کنند. فرد در هنگام استفاده از سمعک، بوسیله نویز پهن باندی که در سمعک وجود دارد، از وزوز رهایی می یابد.

ارتباط مستقیم با موبایل های هوشمند

برقراری ارتباط بین سمعک و گوشی هوشمند از جمله ایفون در سمعک LINX2 ReSound وجود دارد. به غیر از گوشی هوشمن ایفون، از طریق اپلیکیشن اندروید نیز می توان با سمعک ارتباط برقرار کرد. در این تکنولوژی می توان برای تنظیم سمعک از جمله تنظیم صدای سمعک اقدام کرد. عدم نیاز به سیم و وسایل جانبی مهم ترین مزیت این تکنولوژی می باشد. سرعت ارتباط نیز بیش تر است.

موسیقی: با استفاده از این اپلیکیشن و به طریق وایرلس می توان به راحتی از طریق سمعک به موسیقی دلخواه گوش داد.

تلفن: در این تکنولوژی هم چنین می توان برای پاسخگویی تلفن، از اپلیکیشن استفاده کرد.

این اپلیکیشن هم چنین شامل سه ویژگی مهم برای تجربه بهتر شنیداری است:

تمرکز بر گفتار: میکروفون بر سیگنال گفتاری تمرکز می کند و باعث می شود تا صدای شفاف به گوش برسد و شما می توانید انتخاب کنید انچه راکه می خواهید گوش دهید.

راحتی شنیداری در محیط نویزی یا محیط پر سرو صدا: از مشکلات عمده افراد کم شنوا این است که در محیط نویزی نمی توانند گفتار شفاف را دریافت کنند. در واقع نسبت سیگنال به نویز در این محیط ها برای افراد کم شنوا مناسب نیست. این تکنولوژی سطح نویز محیط را کاهش می دهد وباعث می شود تا سیگنال گفتاری راحت تر شنیده شود.

راحتی شنیداری در محیط بادی: محیط بادی باعث می شود تا فرد تلاش زیادی برای شنیدن کند. این تکنولوژی باعث می شود تا در محیط بادی، شنیدن اسان شود و تلاش کمتری صورت گیرد.

 

پردازش دو گوشی

اطلاعات اکوستیکی در حالت نرمال به صورت دو گوشی به مغز می رسند. گوش انسان به صورت خودکار محیط را زیر نظر می گیرد و اطلاعات را جمع آوری می کند. توانایی دریافت جزییات صوتی محیط از ویژگی های گوش طبیعی می باشد. در سمعک LINX2 ReSound بر ارتباط دو گوشی تاکید شده است. صداهای وارد شده به هر دو سمعک به سرعت باهم تبادل می شوند اطلاعات هر دو گوش باهم تلفیق شده و به مغز فرستاده می شود. با این تکنولوژی فرد قادر خواهد بود مکان یابی بهتری از صدا نیز داشته باشد. این تکنولوژی بر سیگنال گفتاری تمرکز می کند و باعث می شود تا فرد با نقص شنوایی بتواند صدای واضح تری را دریافت کند. هر چه قدر وضوح صدای دریافتی از سمعک بالا رود درک گفتار نیز بالا می رود.

 

تنظیم صدای اتوماتیک و هوشمند

با استفاده از این تکنولوژی، سمعک، محیط های مختلف را شناسایی می کند و متناسب با هر محیط رفتار می کند. از ویژگی های سمعک هوشمند، رفتار هوشمندانه در محیط های مختلف می باشد. کاربر سمعک ممکن است در طول روز در چندین محیط شنیداری مختلف قرار گیرد که از نظر سطح شدت صدا و نویز با هم فرق دارند. در صورتی که سمعک در تمام این محیط ها به صورت یکسان عمل کند، ممکن است بعضی محیط ها برای فرد آزار دهنده باشند. تکنولوژی های شرکت ریساند به این سمعک کمک می کند تا سطح شدت صدا را براساس محیط، تغییر دهد. میزان رضایت بیمار از سمعک بالا می رود و محیط های شنیداری برای بیمار آزار دهنده نخواهند یود.

طرح و رنگ سمعک LINX2 ReSound

طرح و رنگ سمعک سمعک ENZO2 ReSound بسیار متنوع می باشد. شرکت ریساند این سمعک در رنگ های متفاوت به بازار عرضه می کند. پوشش این سمعک از نانو می باشد، بنابراین در مقابل ضربه و اب مقاوم می باشد. باتری سمعک LINX2 ReSound متناسب با مدل سمعک متفاوت می باشد.

کلینیک سمعک سایه با سه شعبه در شمال، شرق و غرب تهران اماده ارایه بهترین انواع سمعک از جمله سمعک انالوگ، سمعک دیجیتال، سمعک هوشمند، سمعک نامرئی و سمعک وایرلس و خدمات پس از فروش می باشد. تمامی مدل سمعک های ریساند در این کلینیک موجود می باشد.

سمعک نامرئی در هر خانواده از سمعک های ریساند در کلینیک سمعک سایه موجود است.

شعبه های کلینیک سمعک سایه عبارت اند از:

کلینیک ارزیابی شنوایی و تجویز سمعک سایه غرب تهران(اکباتان)

کلینیک ارزیابی شنوایی و تجویز سمعک سایه شرق تهران(رسالت)

کلینیک ارزیابی شنوایی و تجویز سمعک سایه شمال تهران(سعادت آباد)

گارانتی سمعک در کلینیک سمعک سایه بین المللی می باشد.

قیمت سمعک در کلینیک سمعک سایه بسیار مناسب و همراه خدمات پس از فروش بالا در سه نقطه از شهر تهران است

موقعیت

رسالت, تهران

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 13
نمایش داده شده: 3323
انقضا: ۱۳۹۹-۰۳-۲۳ ۱۱:۲۷:۰۰

کلینیک سمعک سایه

ارائه انواع سمعک هوشمند ، سمعک نامرئی ، سمعک داخل گوشی ، سمعک پشت گوشی ، سمعک وایرلس و همچونین تعمیر انواع سمعک و ارائه انواع باتری سمعک در کلینیک سمعک سایه در سه شعبه در اکباتان رسالت و ارژانتین

سایت شما برای نمایش بهتر نیاز به استفاده از کوکی دارد Cookie policy. I accept cookies from this site.Agree