• سمعک سایه طرف قرار داد با بیشتر شرکت های بیمه دارای تعرفه سمعک
  • سمعک های ارائه شده در کلینیک سمعک سایه دارای کارت گارانتی بین المللی می باشد
  • تعویض سمعک های قدیمی با سمعک نو با شرایط ویژه

سمعک

ارائه خدمات در 3 نقطه تهران

ارائه خدمات در 3 نقطه تهران

کلینیک سمعک سایه جهت رفاه همشهریان دارای سه مرکز در شمال (سعادت آباد شهرک غرب) شرق (رسالت تهرانپارس)و غرب (اکباتان) می باشد.

ویزیت در منزل

ویزیت در منزل ویژه سالمندان

در کلینیک سمعک سایه جهت رفاه حال سالمندان محترم اقدام به ارائه خدمات شنوایی سنجی و ارائه سمعک در منزل بیمار در شهر تهران مینماید.

طرف قرارداد با بیمه

طرف قرارداد با بیمه تکمیلی و پایه

امکان ارائه مدارک برای استفاده از بیمه های تکمیلی و بیمه های پایه دارای تعرفه سمعک ، طرف قرار داد با بیمه بانکها ، بیمه دانا و ...

سمعک قابل تنظیم و تعمیرسمعک

سمعک قابل تنظیم و تعمیرسمعک

کلینیک سمعک سایه اقدام به ارائه سمعک های کاملا قابل تنظیم و خدمات تعمیر و باز سازی سمعک در هر سه مرکز نموده است.

سمعک دیجیتال

سمعک هوشمند

سمعک هوشمند

سمعک هوشمند

سمعک پست گوشی بسیار عالی درجه 1

سمعک نامرئی

سمعک نامرئی

سمعک وایرلس

سمعک وایرلس

سمعک پشت گوشی

سمعک پشت گوشی

سمعک پست گوشی

سمعک انالوگ

سمعک انالوگ

 

سمعک فوناک Audeo Q

افزودن به پسندها
شماره تماس تلفن 1 : 02177199495
تلفن 2 : 02188554318
تلفن 3 : 02144633916
همراه : 09125353393
تاریخ انتشار 9 ماهها و 2 هفته ها قبل
ایجادشده توسط

توضیحات

سمعک Phonak Audeo Q

سمعک Phonak Audeo Q از جمله سمعک های گیرنده در کانال شرکت فوناک می باشد. سمعک های گیرنده در کانال از نسل سمعک های پشت گوشی می باشند که گیرنده از سمعک جدا شده و به کانال گوش منتقل می شود. جدا شدن گیرنده از سمعک، باعث کوچک تر شدن اندازه سمعک و تقویت بدون فیدبک می شود. سمعک Phonak Audeo Q از نسل Quest فوناک می باشد.

سمعک Phonak Audeo Q در چهار سطح قیمتی و عملکردی وجود دارد. (90-70-50-30)

ویژگی های سمعک Phonak Audeo Q

گفتار در باد

محیط های شنیداری نوبزی و محیط هایی که پر سر و صدا هستند از جمله محیط هایی هستند که فرد با نقص شنوایی برای شنیدن گفتار در انها مشکل دارد. محیط بادی برای فرد کم شنوا و کاربر سمعک از محیط های پر دردسر می باشد. در سمعک Phonak Audeo Q با تکنولوژی Speech in Wind به بیمار کمک می شود تا در محیط بادی راحت تر بشنود. در این تکنولوژی هر دو سمعک باد را شناسایی می کنند و سعی در شناسایی نویز از گفتار دارند. سمعکی که تشخیص دقیق تر داشته باشد اطلاعات را با سمعک مقابل به اشتراک می گذارد و وضوح و کیفیت گفتار بالاتر می رود.

 

مکالمه با تلفن

در سمعک Phonak Audeo Q بیمار می تواند با تکنولوژی DuoPhone مکالمه راحت با تلفن داشته باشد. کاربران سمعک معمولا برای پاسخگویی به تماس های موبایل ممکن است دچار مشکل شوند. این تکنولوژی کمک می کند تا به محض نزدیک شدن سمعک به تلفن، سمعک بتواند موبایل را شناسایی را و گفتار را دریافت کند. از ویژگی های بارز این تکنولوژی ارسال سیگنال گفتاری به گوش مقابل است. در واقع بیمار صدای تلفن را دو گوشی می شنود. این تکنولوژی باعث می شود تا همزمان، میکروفون سمعک مقابل اصوات محیطی را دریافت نکند و بهره کمتری داشته باشد و نویز کمتری وارد شود. به این ترتیب گفتار موبایل راحت و واضح شنیده می شود.

 

جهت یابی خودکار میکروفون

از ویژگی های سمعک های فوق هوشمند، داشتن میکروفون های هوشمند می باشد. میکروفون هایی که می توانند در محیط های مختلف، رفتارهای متناسب با محیط داشته باشند.  سمعک Phonak Audeo Q نیز با داشتن تکنولوژِی auto StereoZoom می تواند در محیط های مختلف بر جهت گفتار تمرکز کند. این تکنولوژی دارای شبکه چهار میکروفونی می باشد. داشتن شبکه چند میکروفونی باعث می شود تا به راحتی جهت گفتار را تشخیص دهد و باعث بهبود درک گفتار شود. نسبت سیگنال به گفتار بالا می رود و هر چه نسبت سیگنال به گفتار بالا رود میزان وضوح گفتار بیش تر می شود. درک گفتار با این تکنولوژی در سمعک Phonak Audeo Q تا حدود 60 درصد بیش تر می شود.

 

کنترل و سرکوب فیدبک

فیدبک در سمعک به عنوان یک عامل مخرب در کیفیت و وضوح گفتار شناخته می شود. اجزاء الکتریکی سمعک به علت نزدیکی در کنار هم و یا به علت وجود قالب گوش و یا هر عامل دیگه ممکن است دچار فیدبک شود. تکنولوژی WhistleBlock Technology باعث کنترل و حذف فیدبک می شود. یکی از بهترین تکنولوژی ها در زمینه سرکوب سمعک می باشد.

 

انتقال فرکانس های بالاتر بر روی فرکانس های پایین

افراد با کم شنوایی در فرکانس های بالا ممکن است در وضوح گفتار مشکل داشته باشند. در واقع فرکانس های بالای گفتار را نمی شنوند. تکنولوژی SoundRecover    باعث تراکم فرکانسی می شود. تکنولوژی ساند ریکاور بدون حذف قله های فرکانسی، گفتار را فشرده می کند. فشرده کردن محدوده فرکانس های بالا در فرکانس های پایین باعث درک بهتر گفتار و وضوح بیش تر گفتار می شود.

 

تمرکز بر گفتار

تکنولوژی auto ZoomControl به صورت خودکار جهت گفتار را پیدا می کند و بر جهت گفتار تمرکز می کند. اطلاعات هر دو سمعک در اختیار هم قرار می گیرند. میزان وضوح گفتار افزایش می ابد.

 

تقویت خودکار متناسب با محیط

قرار گرفتن کاربر در محیط های مختلف نیاز به تقویت متناسب با هر محیط دارد. با استفاده از تکنولوژی auto Acclimatization اطلاعات محیط های شنیداری مختلف در سمعک نگه داشته می شود و در صورت قرار گرفتن در محیط مشابه، تقویت مناسب اعمال می شود.

مقاومت در برابر رطوبت و گرد و غبار

مقاومت نسبت به گرد و غبار و رطوبت از وِیژگی های سمعک Phonak Audeo Q می باشد. استاندارد IP67 باعث مقاومت نسبت به رطوبت و گرد و غبار می شود. فناوری WaterResistant در سمعک های فوناک بر پایه همین استاندارد می باشد

کلینیک سمعک سایه با سه شعبه در شمال، شرق و غرب تهران اماده ارایه بهترین انواع سمعک از جمله سمعک انالوگ، سمعک دیجیتال، سمعک هوشمند، سمعک نامرئی و سمعک وایرلس و خدمات پس از فروش می باشد. تمامی مدل سمعک های فوناک در این کلینیک موجود می باشد.

سمعک نامرئی در هر خانواده از سمعک های فوناک در کلینیک سمعک سایه موجود است.

شعیه های کلینیک سمعک سایه عبارت اند از:

کلینیک ارزیابی شنوایی و تجویز سمعک سایه غرب تهران(اکباتان)

کلینیک ارزیابی شنوایی و تجویز سمعک سایه شرق تهران(رسالت)

کلینیک ارزیابی شنوایی و تجویز سمعک سایه شمال تهران(ونک)

گارانتی سمعک در کلینیک سمعک سایه بین المللی می باشد.

قیمت سمعک در کلینیک سمعک سایه بسیار مناسب و همراه خدمات پس از فروش بالا در سه نقطه از شهر تهران است

 

 

 

 

 

 

 

 

موقعیت

اکباتان, تهران

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 20
نمایش داده شده: 2935
انقضا: ۱۳۹۹-۰۴-۲۱ ۱۱:۰۳:۰۰

کلینیک سمعک سایه

ارائه انواع سمعک هوشمند ، سمعک نامرئی ، سمعک داخل گوشی ، سمعک پشت گوشی ، سمعک وایرلس و همچونین تعمیر انواع سمعک و ارائه انواع باتری سمعک در کلینیک سمعک سایه در سه شعبه در اکباتان رسالت و ارژانتین

سایت شما برای نمایش بهتر نیاز به استفاده از کوکی دارد Cookie policy. I accept cookies from this site.Agree