• سمعک سایه طرف قرار داد با بیشتر شرکت های بیمه دارای تعرفه سمعک
  • سمعک های ارائه شده در کلینیک سمعک سایه دارای کارت گارانتی بین المللی می باشد
  • تعویض سمعک های قدیمی با سمعک نو با شرایط ویژه

سمعک

ارائه خدمات در 3 نقطه تهران

ارائه خدمات در 3 نقطه تهران

کلینیک سمعک سایه جهت رفاه همشهریان دارای سه مرکز در شمال (سعادت آباد شهرک غرب) شرق (رسالت تهرانپارس)و غرب (اکباتان) می باشد.

ویزیت در منزل

ویزیت در منزل ویژه سالمندان

در کلینیک سمعک سایه جهت رفاه حال سالمندان محترم اقدام به ارائه خدمات شنوایی سنجی و ارائه سمعک در منزل بیمار در شهر تهران مینماید.

طرف قرارداد با بیمه

طرف قرارداد با بیمه تکمیلی و پایه

امکان ارائه مدارک برای استفاده از بیمه های تکمیلی و بیمه های پایه دارای تعرفه سمعک ، طرف قرار داد با بیمه بانکها ، بیمه دانا و ...

سمعک قابل تنظیم و تعمیرسمعک

سمعک قابل تنظیم و تعمیرسمعک

کلینیک سمعک سایه اقدام به ارائه سمعک های کاملا قابل تنظیم و خدمات تعمیر و باز سازی سمعک در هر سه مرکز نموده است.

سمعک دیجیتال

سمعک هوشمند

سمعک هوشمند

سمعک هوشمند

سمعک پست گوشی بسیار عالی درجه 1

سمعک نامرئی

سمعک نامرئی

سمعک وایرلس

سمعک وایرلس

سمعک پشت گوشی

سمعک پشت گوشی

سمعک پست گوشی

سمعک انالوگ

سمعک انالوگ

 

سمعک وایرلس Xino

افزودن به پسندها
شماره تماس تلفن 1 : 02177199495
تلفن 2 : 02188554318
تلفن 3 : 02144633916
همراه : 09125353393
تاریخ انتشار 10 ماهها و 4 روز ها قبل
ایجادشده توسط

توضیحات

سمعک Xino Wireless استارکی

 

سمعک Xino Wireless استارکی از نسل سمعک های هوشمند استارکی می باشد. این سمعک در مدل گیرنده در کانال یا RIC به بازار عرضه می شود. تنوع رنگ وطرح در این سمعک بالاست.

 

سمعک Xino Wireless استارکی در دو نوع وایرلس و معمولی عرضه می شود. نوع معمولی در پنج مدل با باتری 10 در 4، 6، 8، 12 و 16 کانال و باند وجود دارد.

 

نوع وایرلس نیز در سه مدل با باتری312در 8، 12 و 16 کانال و باند وجود دارد.

 

سمعک زاینو برای افراد دارای وزوز یا تینیتوس نیز طراحی می شود. سمعک Xino Wireless استارکی ویژه افراد وزوزی دارای 12 کانال و 12 باند می باشد. این سمعک قابلیت برنامه ریزی در سه حالت مختلف فقط سمعک، فقط تینیتوس مسکر و هم تینیتوس مسکر هم سمعک را دارد.

 

هر سه نوع سمعک یعنی سمعک معمولی، سمعک وایرلس و سمعک مخصوص تینیتوس دارای فناوری پیشرفته حذف فیدبک استارکی می باشند.

سمعک گیرنده در کانال زاینو دارای قدرت بال می باشد. در سمعک های گیرنده در کانال رسیور از سمعک جدا شده و به کانال گوش منتقل می شود. این کار سبب کوچکتر شدن اندازه سمعک می شود.

 

ویژگی های سمعک Xino Wireless استارکی

 

تکنولوژی حدف نویز و فیدبک

طرح و رنگ متفاوت

عملکرد بالا

ثبت اطلاعات استفاده بیمار از سمعک

پیام هشدار به صورت تون یا صدای انسان

امکان انتخاب ریموت کنترل در مدل وایرلس

مقاومت بی نظیر دربرابر رطوبت

قابلیت انطباق با برنامه surflink

قابلیت برنامه ریزی برای چندین محیط شنیداری

قابلیت به دست اوردن استانه های سمعک بر روی گوش

امکان کنترل سمعک از طریق موبایل به جای ریموت کنترل

 

تراکم فرکانسی

حلزون گوش دارای طیف فرکانسی مشخص می باشد. فرکانس های بالا در پایه حلزون و فرکانس های پایین در راس حلزون قرار دارند. فرکانس های بالا در درک گفتار جایگاه ویژه ای دارند. این فرکانس ها باعث می شوند تا وضوح گفتار بالا رود و شفافیت گفتار بالا رود. در افرادی که کم شنوایی انها در فرکانس های بالا می باشد ممکن است گفتار را به وضوح دریافت نکنند. تراکم فرکانسی تکنولوژی است که باعث می شود تا فرد بتواند فرکانس های بالا را بدون مشکل بشنود. در این تکنولوژی فرکانس های بالا را بر روی فرکانس های پایین شیفت می کنند تا بیمار بتواند به کمک جایگاه فرکانس های پایین، فرکانس های بالا را نیز بشنود. شرکت استارکی با تکنولوژی Spectral iQ به نوعی در سمعک های خود تراکم فرکانسی را اعمال می کند. این تکنولوژی با استفاده از تكنيك پردازش پيشرفته به نام"شناسايي ويژگي هاي طيفي”، ويژگي هاي فركانس هاي بالا را به فركانس هاي پايين تر قابل شنيدن، برمي گرداند. در بیمارانی که استانه های شنوایی فرکانس 1000 و فرکانس های پایین تر زیر 55 دسی بل باشد بهترین عملکرد این تکنولوزی نمود پیدا می کند.

 

تکنولوژی دیجیتالی کاهش نویز

نویز به عنوان عامل مزاحم برای سیگنال گفتار محسوب می شود. در محیط های نویزی یا محیط هایی که سر و صدا زیاد باشد سیگنال گفتاری به وضوح به گوش نمی رسد. این مشکل در افراد کم شنوا نمود بیش تری پیدا می کند. حذف نویز زمینه در سمعک های استارکی به خوبی صورت می گیرد. شرکت استارکی برای حذف نویز از تکنولوژی Voice iQ2 بهره می برد. Voice iQ2 جدید ترین تکنولوژی حذف نویز استارکی (Digital Noise Reduction، DNR) می باشد. این تکنولوژی باعث می شود تااصوات گفتاری با وضوح بالا و شفافیت زیاد به گوش برسند.

شرکت استارکی برای تکنولوژی Voice iQ2 حدود سه سال پژوهش های متعدد انجام داده است. این نکته موید توجه ویژه استارکی به راحتی شنیداری بیماران می باشد.

مطالعات استارکی در درباره تکنولوژی حذف نویز دو نتیجه مهم در برداشت:

الف- اطمينان از اين مسئله كه سركوب نويز از طريق Voice iQ نه تنها هيچگونه کاهشی در کیفیت و درك گفتار ندارد بلكه باعث افزايش وضوح گفتار می گردد.
 
ب-  Voice iQ  براحتي باعث بهبود شنوايي در محيط هاي نويزي مي شود.

برای پردازش سیگنال، هر 6 میلی ثانیه ورودی های صوتی را کنترل می کند و طبقه بندی می کند. هم چنین هر 20 میلی ثانیه برای حذف نویز بین واکه ها عمل تطبیق را انجام می دهد.

این تکنولوژی شرکت استارکی باعث شده است تا بیماران تلاش کمتری برای شنیدن داشته باشند و انرژی کمتری مصرف نمایند..

 

کنترل و حذف فیدبک

فیدبک سمعک عوامل متعددی دارد و باعث کاهش عملکرد و کارایی سمعک می شود. هر اندازه فیدبک سمعک کاهش یابد کارایی سمعک بهتر می شود. تکنولوژی PUREWAVE FEEDBACK ELIMINATOR باعث حذف فیدبک در سمعک های استارکی می شود. این تکنولوژی فیدبک را در محیط های مختلف طبقه بندی می کند و سپس اقدام به حذف فیدبک می کند.

 

بازده بیش تر در محیط های پر سر و صدا

بازده سمعک ها در محیط های پر سر و صدا کاهش می بابد. بیش ترین شکایت بیماران از سمعک مربوط به همین محیط ها می باشد. فرد اظهار می کند که در محیط های شلوغ، نمی تواند به راحتی بشنود. تکنولوژی ACOUSTIC SCENE ANALYZER بر پایه همین مشکل توسط شرکت استارکی طراحی شده است. این تکنولوژی بر پایه مدیریت نویز و راحتی شنیداری طراحی شده است.

در این تکنولوژی چهار سطح وجود دارد: استاندارد:

Standard

Select

Advanced

 Premium

چهار سطح موجود براساس نتایج اندازه گیری شده از محیط های شنیداری بیماران طراحی شده است.

 را در سمعک های خود به کار برده است

 

مقاومت به آب و گرد و غبار یا آب گریزی

فناوری آب گریزی در سمعک باعث می شود تا بیمار بتواند در محیط های مختلف از سمعک خود استفاده کند. در سمعک های استارکی نیز این فناوری وجود دارد. شرکت استارکی فناوری HYDRASHIELD2 را در سمعک های خود به کار می برد. این تکنولوژی علاوه بر آب گریزی، مانع از ورود جرم گوش به سمعک می شود و چربی گریز می باشد. در افرادی که گوش هایشان ترشح مداوم جرم دارد، ممکن است جرم گوش به درون سمعک نفوذ کرده و باعث اختلال در کار سمعک شود. تکنولوژی HYDRASHIELD2 در سمعک های استارکی مانع از نفوذ آب و چربی به سمعک می شود.

 

ارزیابی موقعیت های شنیداری و ضبط انها

رفتار هوشمندانه سمعک های استارکی باعث شده است تا میزان رضایت از سمعک های استارکی بالا رود. فناوری SELF LEARNING از جمله فناوری های مهم شرکت استارکیمی باشد که موقعیت و وضعیت ولوم کنترل سمعک را در موقعیت های مختلف بررسی می کند و این تغییرات را ثبت و ضبط می کند.سمعک از این به بعد یاد می گیرد تا در موقعیت های مشابه، رفتاری شبیه به رفتار قبلی داشته باشد و نیازی به تنظیم توسط بیمار نداشته باشد.

 

به روز رسانی سمعک استارکی

سمعک های استارکی و تکنولوژی های انها مدام در حال به روز رسانی هستند. تکنولوزی SWAP FIT

 به شنوایی شنای اجازه می دهد تا اطلاعات سمعک های قدیمی را بر روی سمعک های جدید سوار کند و وقت کمتری  برای تنظیم سمعک جدید صرف شود و تنظیم بهتری صورت گیرد.

 

کنترل ولوم سمعک به شیوه وایرلس

بر روی بعضی از سمعک ها دکمه ولوم کنترل قرار دارد. گروهی دیگر از سمعک ها ریموت کنترل دارند. در سمعک استارکی با استفاده از تکنولوژی T2 REMOTE می توان بدون وسیله جانبی و بوسیله موبال هوشمند ولوم سمعک را کنترل کرد.

 

پیام هشدار

فناوری VOICE INDICATOR باعث می شود تا وضعیت سمعک به صورت هشدار به بیمار اطلاع داده شود.به عنوان مثال وضعیت باتری سمعک. این تکنولوژی برای کودکان بسیار مفید می باشد.

 

ارتباط سمعک با دیگر وسایل شنیداری

موبایل : با استفاده از فناوری AUTOMATIC TELEPHONE SOLUTION – ATS در هنگام استفاده ازتلفن فیدبک بسیار کاهش می یابد و تماس تلفنی بسیار راحت صورت می گیرد.

تلویزیون : با استفاده از فناوری TV PROCESSINGبیمار می تواند با کارایی بیش تری تلویزیون را تماشا کند و از سمعک خود بهره بیش تری ببرد.

موسیقی : با استفاده از فناوری MUSIC PROCESSING می توان موسیقی را با کیفیت بیش تر گوش دهد و از شنیدن ان لذت ببرد.

 

 

 

 

کلینیک سمعک سایه با سه شعبه در شمال، شرق و غرب تهران اماده ارایه بهترین انواع سمعک از جمله سمعک انالوگ، سمعک دیجیتال، سمعک هوشمند، سمعک نامرئی و سمعک وایرلس و خدمات پس از فروش می باشد. تمامی مدل سمعک های استارکی در این کلینیک موجود می باشد.

سمعک نامرئی در هر خانواده از سمعک های استارکی در کلینیک سمعک سایه موجود است.

شعبه های کلینیک سمعک سایه عبارت اند از:

کلینیک ارزیابی شنوایی و تجویز سمعک سایه غرب تهران(اکباتان)

کلینیک ارزیابی شنوایی و تجویز سمعک سایه شرق تهران(رسالت)

کلینیک ارزیابی شنوایی و تجویز سمعک سایه شمال تهران(سعادت آباد)

گارانتی سمعک در کلینیک سمعک سایه بین المللی می باشد.

قیمت سمعک در کلینیک سمعک سایه بسیار مناسب و همراه خدمات پس از فروش بالا در سه نقطه از شهر تهران است

موقعیت

ارژانتین, تهران

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 17
نمایش داده شده: 3280
انقضا: ۱۳۹۹-۰۴-۰۳ ۱۵:۳۵:۰۰

کلینیک سمعک سایه

ارائه انواع سمعک هوشمند ، سمعک نامرئی ، سمعک داخل گوشی ، سمعک پشت گوشی ، سمعک وایرلس و همچونین تعمیر انواع سمعک و ارائه انواع باتری سمعک در کلینیک سمعک سایه در سه شعبه در اکباتان رسالت و ارژانتین

سایت شما برای نمایش بهتر نیاز به استفاده از کوکی دارد Cookie policy. I accept cookies from this site.Agree