• سمعک سایه طرف قرار داد با بیشتر شرکت های بیمه دارای تعرفه سمعک
  • سمعک های ارائه شده در کلینیک سمعک سایه دارای کارت گارانتی بین المللی می باشد
  • تعویض سمعک های قدیمی با سمعک نو با شرایط ویژه

سمعک

ارائه خدمات در 3 نقطه تهران

ارائه خدمات در 3 نقطه تهران

کلینیک سمعک سایه جهت رفاه همشهریان دارای سه مرکز در شمال (سعادت آباد شهرک غرب) شرق (رسالت تهرانپارس)و غرب (اکباتان) می باشد.

ویزیت در منزل

ویزیت در منزل ویژه سالمندان

در کلینیک سمعک سایه جهت رفاه حال سالمندان محترم اقدام به ارائه خدمات شنوایی سنجی و ارائه سمعک در منزل بیمار در شهر تهران مینماید.

طرف قرارداد با بیمه

طرف قرارداد با بیمه تکمیلی و پایه

امکان ارائه مدارک برای استفاده از بیمه های تکمیلی و بیمه های پایه دارای تعرفه سمعک ، طرف قرار داد با بیمه بانکها ، بیمه دانا و ...

سمعک قابل تنظیم و تعمیرسمعک

سمعک قابل تنظیم و تعمیرسمعک

کلینیک سمعک سایه اقدام به ارائه سمعک های کاملا قابل تنظیم و خدمات تعمیر و باز سازی سمعک در هر سه مرکز نموده است.

یونیترون Unitron

سمعک جدید یونیترون

سمعک یونیترون مدل Moxi

نوشته شده توسط حمید رضا طاهری on . منتشر شده در یونیترون Unitron . بازدید: 207

سمعک یونیترون مدل  Moxi

طراحی شده برای مکالمه ای بهتر

سمعک یونیترون مدل  Moxi تنها سمعکی است که تها برای شنیدن نیست. این مجموعه سمعک طراحی شده تا با نیاز بیمارن همراه شده و نیاز ان ها را مرتفع کند، شامل مدل کوچکترین گیرنده در کانال (RIC) جهان است. به علاوه، هر Moxi توسط Tempus هدایت می شود، پلتفرمی که در مکالمات بهترین وضوح صدا را شامل می شود. این سمعک قابل ارائه در کلینسک سمعک سایه بوده و جزو سمعک های روز دنیا بوده که شمل مدل های زیر می باشد.

 

سمعک  Moxi Kiss  سمعک کاملا هوشمند با قابلیت تنظیم صدا در محیط های مختلف به صورت اتوماتیک می باشد که برای کسانی که با شنیدن صدا در درک گفتار و جهت یابی در مکانهای عمومی دچار مشکل هستند تجویز می شود.سمعک یونیترون moxi kiss

سمعک Moxi Dura یک سمعک بسیار قوی نسبت به آب و رطوبت می باشد و برای افرادی که در مناطق شرجی زندگی می کنند مناسب تر می باشند.

سمعک یونیترون  Moxi Dura

سمعک های گروه Moxi Fit این سمعک با داشتان دکمه فیزیکی علاوه بر تنضیم اتو ماتیک اجازه تنظیم میزان صدا به مصرف کننده را نیز می دهد.

سمعک یونیترون Moxi Fit

سمعک های گروه Moxi Fit R یا همان سمعک های گروه Moxi Fit  هستند با این تفاوت که شارژی بوده و احتیاج به تعویض مداوم باتری ندارند.

سمعک یونیترونMoxi Fit R

سمعک های گروه Moxi Now سمعک وایرلس با قابلیت ارتباط دو گوشی می باشد که برای کسانی که با شنیدن صدا در درک گفتار و جهت یابی دچار مشکل هستند تجویز می شود.

سمعک یونیترون Moxi Now

کلینیک سمعک سایه با سه شعبه در شمال، شرق و غرب تهران اماده ارایه بهترین انواع سمعک از جمله سمعک انالوگ، سمعک دیجیتال، سمعک هوشمند، سمعک نامرئی و سمعک وایرلس و خدمات پس از فروش می باشد. تمامی مدل سمعک های ویدکس در این کلینیک موجود می باشد.

سمعک نامرئی در هر خانواده از سمعک های ویدکس در کلینیک سمعک سایه موجود است.

شعیه های کلینیک سمعک سایه عبارت اند از:

کلینیک ارزیابی شنوایی و تجویز سمعک سایه غرب تهران(اکباتان)

کلینیک ارزیابی شنوایی و تجویز سمعک سایه شرق تهران(رسالت)

کلینیک ارزیابی شنوایی و تجویز سمعک سایه شمال تهران(سعادت آباد)

گارانتی سمعک در کلینیک سمعک سایه بین المللی می باشد.

قیمت سمعک در کلینیک سمعک سایه بسیار مناسب و همراه خدمات پس از فروش بالا در سه نقطه از شهر تهران است

سمعک شارژی

سمعک شارژی یونیترون

نوشته شده توسط حمید رضا طاهری on . منتشر شده در یونیترون Unitron . بازدید: 381

سمعک شارژی یونیترون

تکنولوژی شارژی بودن سمعک یکی از تکنولوژی های جدیدی می باشد که که بر روی سمعک ها جهت اسایش و راحتی هرچه بیشتر استفاده کنندگان از سمعک اعمال می شود این تکنولژی باعث شده تا دیگر احتیاج به تعویض مداوم باتری در سمعک وجود نداشته باشد از این رو اسایش خیال برای کم شنوایان ایجاد نموده است و همچونین کلینیک سمعک سایه با ارائه این سمعک ها بیماران را با تکنولوژی های روز دنیا همراهی می کند.

 

 

کلینیک سمعک سایه با سه شعبه در شمال، شرق و غرب تهران اماده ارایه بهترین انواع سمعک از جمله سمعک انالوگ، سمعک دیجیتال، سمعک هوشمند، سمعک نامرئی و سمعک وایرلس و خدمات پس از فروش می باشد. تمامی مدل سمعک های برنافن در این کلینیک موجود می باشد.

سمعک نامرئی در هر خانواده از سمعک های برنافن در کلینیک سمعک سایه موجود است.

شعبه های کلینیک سمعک سایه عبارت اند از:

کلینیک ارزیابی شنوایی و تجویز سمعک سایه غرب تهران(اکباتان)

کلینیک ارزیابی شنوایی و تجویز سمعک سایه شرق تهران(رسالت)

کلینیک ارزیابی شنوایی و تجویز سمعک سایه شمال تهران(ونک)

گارانتی سمعک در کلینیک سمعک سایه بین المللی می باشد.

قیمت سمعک در کلینیک سمعک سایه بسیار مناسب و همراه خدمات پس از فروش بالا در سه نقطه از شهر تهران است

سمعک یونیترون

سمعک یونیترون

نوشته شده توسط حمید رضا طاهری on . منتشر شده در یونیترون Unitron . بازدید: 370

معرفی شرکت سمعک یونیترون

 

شرکت یونیترون یکی از شرکت های پیشرفته و پیشگام در صنعت تولید انواع سمعک های نامرئی و دیجیتال و هوشمند و تجهیزات شنوایی با سابقه ۵۰ ساله است. کمپانی سمعک یونیترون دارای سابقه ای درخشان در این صنعت است و طی سالهای گذشته همواره به دنبال معرفی محصولات با کیفیت و نوآورانه و تکنولوژی جدید بوده است . در این زمان که ارتباط یکی از مهمترین شاخصه های زندگی به شمار می رود و پیشرفت فناوری، انسان را بیش از همیشه نیازمند ارتباط نموده است. متاسفانه در این بین کاهش شنوایی فرایند ارتباط را دچار اشکال شدید می نماید. کمپانی سمعک یونیترون با سابقه ای چشمگیر، سالهاست که در امر ارایه خدمات کمک شنوایی به افراد کم شنوا پیشگام بوده است و کلینیک سمعک سایه با اراعه این تجهیزات پیشرفته کمک شایانی به بهبود ارتباط کم شنوایان انجام می دهد. در حال حاضر یونیترون تمرکز خود را متوجه ابداع و تحول در زمینه روش های پردازش دیجیتال به منظور ایجاد سهولت هر چه بیشتر در فرایند ارتباط نموده است. از این روست که شما شاهد ظهور پی در پی محصولات و فناوریهای منحصر به فرد از این مجموعه هستید.

کلینیک سمعک سایه

ارائه انواع سمعک هوشمند ، سمعک نامرئی ، سمعک داخل گوشی ، سمعک پشت گوشی ، سمعک وایرلس و همچونین تعمیر انواع سمعک و ارائه انواع باتری سمعک در کلینیک سمعک سایه در سه شعبه در اکباتان رسالت و ارژانتین

سایت شما برای نمایش بهتر نیاز به استفاده از کوکی دارد Cookie policy. I accept cookies from this site.Agree