سمعک

ارائه خدمات در 3 نقطه تهران

ارائه خدمات در 3 نقطه تهران

کلینیک سمعک سایه جهت رفاه همشهریان دارای سه مرکز در شمال (سعادت آباد شهرک غرب) شرق (رسالت تهرانپارس)و غرب (اکباتان) می باشد.

ویزیت در منزل

ویزیت در منزل ویژه سالمندان

در کلینیک سمعک سایه جهت رفاه حال سالمندان محترم اقدام به ارائه خدمات شنوایی سنجی و ارائه سمعک در منزل بیمار در شهر تهران مینماید.

طرف قرارداد با بیمه

طرف قرارداد با بیمه تکمیلی و پایه

امکان ارائه مدارک برای استفاده از بیمه های تکمیلی و بیمه های پایه دارای تعرفه سمعک ، طرف قرار داد با بیمه بانکها ، بیمه دانا و ...

سمعک قابل تنظیم و تعمیرسمعک

سمعک قابل تنظیم و تعمیرسمعک

کلینیک سمعک سایه اقدام به ارائه سمعک های کاملا قابل تنظیم و خدمات تعمیر و باز سازی سمعک در هر سه مرکز نموده است.

سمعک دلتا Delta

نوشته شده توسط حمید رضا طاهری on . منتشر شده در اوتیکون Oticon

 سمعک دلتا Delta

سمعک دلتا یک سمعک بسیار کوچک و زیباست که رسیور آن داخل کانال گوش و آمپلی فایر و میکروفنهای آن در پشت  گوش قرار می گیرد. با معرفی سمعک  دلتا و قرارگیری رسیور در کانال گوش، نسل جدیدی از سمعکها معرفی می شوند که نه سمعک داخل گوشی هستند و نه سمعک پشت گوشی!

بلکه تحت عنوان RITE  شناخته می شوند (Receiver In The Ear)

سمعک دلتا به گونه ای طراحی شده که درک گفتار در افراد مبتلا به کم شنوایی ملایم تا متوسط فرکانسهای بالا را در محیطهای پر سر و صدابالا ببرد.

تقریباً نیمی از افراد بالای 50 سال دارای مشکل تشخیص گفتار در محیطهای پر سر و صدا هستند که می توانند به خوبی از سمعک دلتا استفاده کنند.

دلتا سمعکی زیبا و با کیفیت است که بسیار راحت در گوش قرار می گیرد و شنیداری بسیار خوبی را برای کاربران در محیطهای شلوق و پر سر و صدا فراهم می آورد.

 

آيا مي‌دانيد از هر 5 نفر، 4 نفر رضايتمندي خود را با سمعك دلتا بدست مي‌آورند.

دلتا، سمعك دلخواه شما و مطابق با نيازهاي شما

تا چندي پيش سمعك دلتا فقط براي كسانيكه در فركانسهاي بالا افت شنوايي داشتند تجويز مي‌شد، اما امروزه با استفاده از تدابير خاصي اين محدوديت برداشته شده و شما مي توانيد براي انواع مختلف كم شنوايي آنرا تجويز كنيد. اين ويژگيها عبارت‌ است از:

-         قابليت پوشش تا 80 dB افت شنوايي

-         امكان استفاده از قالب بسیار کوچک "micro mold" براي افت شنوايي در همه فركانس‌ها


 سمعک دلتا

سمعک دلتا در سه مدل دلتا 8000 و دلتا 6000 و دلتا 4000 موجود میباشد.

 

براي بدست آوردن اطلاعات بيشتر مي‌توانيد با  لينيک سمعک سايه اراعه دهنده خدمات ارزيابي شنوايي بزرگسالان و تجويز انواع سمعک با نازلترين قيمت تماس یگیرید 09125353393 و 77199495 و 44633916  و 88554318

فروش سمعک ، تعمیر سمعک ، سمعک نامرئی و ...

کلینیک سمعک سایه

ارائه انواع سمعک هوشمند ، سمعک نامرئی ، سمعک داخل گوشی ، سمعک پشت گوشی ، سمعک وایرلس و همچونین تعمیر انواع سمعک و ارائه انواع باتری سمعک در کلینیک سمعک سایه در سه شعبه در اکباتان رسالت و ارژانتین

سایت شما برای نمایش بهتر نیاز به استفاده از کوکی دارد Cookie policy. I accept cookies from this site.Agree