سمعک

ارائه خدمات در 3 نقطه تهران

ارائه خدمات در 3 نقطه تهران

کلینیک سمعک سایه جهت رفاه همشهریان دارای سه مرکز در شمال (سعادت آباد شهرک غرب) شرق (رسالت تهرانپارس)و غرب (اکباتان) می باشد.

ویزیت در منزل

ویزیت در منزل ویژه سالمندان

در کلینیک سمعک سایه جهت رفاه حال سالمندان محترم اقدام به ارائه خدمات شنوایی سنجی و ارائه سمعک در منزل بیمار در شهر تهران مینماید.

طرف قرارداد با بیمه

طرف قرارداد با بیمه تکمیلی و پایه

امکان ارائه مدارک برای استفاده از بیمه های تکمیلی و بیمه های پایه دارای تعرفه سمعک ، طرف قرار داد با بیمه بانکها ، بیمه دانا و ...

سمعک قابل تنظیم و تعمیرسمعک

سمعک قابل تنظیم و تعمیرسمعک

کلینیک سمعک سایه اقدام به ارائه سمعک های کاملا قابل تنظیم و خدمات تعمیر و باز سازی سمعک در هر سه مرکز نموده است.

تنظيم سمعک

نوشته شده توسط حمید رضا طاهری on . منتشر شده در مطالب مفید

پيگيري و تنظيمات دوره اي سمعک مي تواند نقش مؤثري در ميزان رضايتمندي استفاده کنندگان از اين وسيله داشته باشد.

تنظيمات سمعک به گونه اي است که ۱۵ روز پس از دريافت آن بايد براي اولين بار تنظيم شود، همچنين اين وسيله را بايد به ترتيب يک، ۲، ۶ ماه و يک سال پس از تنظيم اوليه دوباره تنظيم کرد.به گزارش فارس، حسين کريمي دبير انجمن شنوايي شناسان در نشست خبري جامعه شنوايي شناسي ايران گفت: انتخاب و استفاده از سمعک کاري علمي و پيچيده است و تجويز و تنظيم اين وسيله را بايد جزو کارهاي علمي و پيچيده قلمداد کنيم.وي با تأکيد بر اهميت وتنظيم سمعک در همه مراحل آن اظهار کرد: براي تهيه سمعک ابتدا بايد شنوايي فرد توسط شنوايي شناس ارزيابي شود بعد از آن در مسئله تجويز و انتخاب نوع سمعک بايد به سن و شغل فرد توجه کرد زيرا پروتکلي براي تجويز و انتخاب سمعک وجود دارد که طي آن بايد به آن توجه شود.اين شنوايي شناس ادامه داد: مرحله بعد قالب گيري از گوش فرد است که تنها شنوايي شناس مجرب و دوره ديده مي تواند آن را انجام دهد بعد از آ ن نيز تنظيم سمعک بسته به انواع آن زماني بين نيم تا 2 ساعت را صرف مي کند.


کلینیک سمعک سایه

ارائه انواع سمعک هوشمند ، سمعک نامرئی ، سمعک داخل گوشی ، سمعک پشت گوشی ، سمعک وایرلس و همچونین تعمیر انواع سمعک و ارائه انواع باتری سمعک در کلینیک سمعک سایه در سه شعبه در اکباتان رسالت و ارژانتین

سایت شما برای نمایش بهتر نیاز به استفاده از کوکی دارد Cookie policy. I accept cookies from this site.Agree